MAK Monaco Gun Metal Machined Face är en fälg på 19" från MAK. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MAK Monaco Gun Metal Machined Face har en bredd på 8.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Monaco Gun Metal Machined Face är 46 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 57 mm. Monaco Gun Metal Machined Face 19" är en snygg fälg för 4346 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 346 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Monaco Gun Metal Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 57 mm |
MAK Monaco Gun Metal Machined Face, 19"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 39 mm.
Fälg från MAK på 19" med modellnamnet Mark-D Gun Metal Machined Face. Bultcirkeln är 5/120, bredden 9.5" och ET-måttet är 46 mm.
19"-fälg från MAK av modellen Mark Gun Metal Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 46 mm.
Denna 19"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Union Gun Metal Machined Face.