MAK har många snygga fälgar i sitt utbud och Stern Ice Black 20" är inget undantag. Fälgbredden för denna variant av MAK Stern Ice Black är 8.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Inpressningsdjupet för MAK Stern Ice Black är 45 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. MAK Stern Ice Black kan du köpa från BytHjul för endast 5093 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 093 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stern Ice Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Denna 18"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Stern Ice Black.
19"-fälg av modellen Stern Ice Black från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 45 mm.
Fälg från MAK på 17" med modellnamnet Starlight Ice Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7.5" och ET-måttet är 45 mm.
Starlight Ice Black 19" från MAK med 8.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.