Denna 17"-fälg från MAK har modellnamnet Kassel Shiny Black. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 46 mm. Navhålet på MAK Kassel Shiny Black är 57 mm stort. BytHjul säljer idag MAK Kassel Shiny Black för 2533 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 533 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Kassel Shiny Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 57 mm |
MAK Kassel Shiny Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 46.
17"-fälg från MAK av modellen Kassel Shiny Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 46 mm.
Denna 17"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/100 och ett inpressningsdjup på 46 mm. Modellen heter Kassel Black Machined Face.
17"-fälg från MAK av modellen Kassel Shiny Black. Bultcirkeln är 5/100, bredden 17" och ET-måttet 46 mm.