Detta är en MAK-fälg av modellen Speciale Shiny Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 19". Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Speciale Shiny Black är 45 mm. MAK Speciale Shiny Black har ett centrumhål (navhål) på 57 mm. En uppsättning MAK Speciale Shiny Black kan bli din för endast 3104 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 104 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Speciale Shiny Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 57 mm |
MAK Speciale Black polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 45.
20"-fälg från MAK av modellen Speciale Shiny Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 45 mm.
20"-fälg från MAK av modellen Speciale Shiny Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 45 mm.
Speciale Shiny Black 21" från MAK med 9" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.