Wolf Silver 17" är en snygg fälg som tillverkas av MAK. MAK Wolf Silver har en fälgbredd som är 7.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Denna variant av Wolf Silver kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 47 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 57.1 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MAK Wolf Silver. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 2473 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 473 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Wolf Silver |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
17"-fälg från MAK av modellen Wolf Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 47 mm.
Wolf Shiny Black från MAK. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 47 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
19"-fälg från MAK av modellen Wolf Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 47 mm.
Wolf Silver från MAK. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.