MAK Union Black Machined Face är en av våra 17"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MAK. Denna fälg är 7.5" bred. Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 30 mm. Navhålet på MAK Union Black Machined Face är 66 mm stort. En uppsättning MAK Union Black Machined Face kan bli din för endast 2906 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 906 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Union Black Machined Face |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66 mm |
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 30 mm. MAK Union Gun Metal Machined Face är 17" och har en bultcirkel på 5/112.
Fälg från MAK på 18" med modellnamnet Union Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 30 mm.
Union Gun Metal Machined Face från MAK är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 30 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Denna 17"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Union Black Machined Face.