Med ett pris på 4900 kronor är MAK Union Black Machined Face ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. Bredden på denna fälg är 8.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Denna variant av Union Black Machined Face kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 32 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66 mm stort. MAK Union Black Machined Face kan du köpa från BytHjul för endast 4900 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 900 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Union Black Machined Face |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 32 mm |
| Navhål | 66 mm |
MAK Union dark är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 32.
MAK Union dark är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 32.
MAK Union Black Machined Face, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 20 mm.
20"-fälg från MAK av modellen Union Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 40 mm.