MAK DaVinci Dark är en fälg på 17" från MAK. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 6.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Inpressningsdjupet för MAK DaVinci Dark är 43 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 57.1 mm stort. BytHjul säljer MAK DaVinci Dark 17" i sin webbshop för 2307 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 307 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | DaVinci Dark |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
MAK DaVinci Dark är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 43.
DaVinci Black Polished från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 6.5" och ET 43 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Davinci Shiny Black från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 6.5" och ET 43 mm. Bultcirkeln är 4/100.
17"-fälg från MAK av modellen DaVinci Dark. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 46 mm.