Munchen Gunmetal Machined Face 19" är en snygg fälg som tillverkas av MAK. Fälgbredden för denna variant av MAK Munchen Gunmetal Machined Face är 9.5". MAK Munchen Gunmetal Machined Face har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Fälgens ET-mått är 28 mm. Centrumhålet är 76 mm stort. MAK Munchen Gunmetal Machined Face är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MAK Munchen Gunmetal Machined Face från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 975 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Munchen Gunmetal Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 28 mm |
| Navhål | 76 mm |
MAK Munchen Gunmetal Machined Face, 19"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 35 mm.
18"-fälg från MAK av modellen Munchen Gunmetal Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 35 mm.
MAK Munchen Gunmetal Machined Face, 20"-fälg, 9.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 35 mm.
19"-fälg av modellen Munchen Gunmetal Machined Face från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 30 mm.