Med ett pris på 2708 kronor är MAK DaVinci Black Polished ett bra alternativ bland 17"-fälgarna. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MAK DaVinci Black Polished har en bredd på 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 38 mm. Centrumhålet är 66.5 mm stort. Du hittar mer information om MAK DaVinci Black Polished genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 708 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | DaVinci Black Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Denna 17"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter DaVinci Dark.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 38 mm. MAK Davinci Matt Titanium är 17" och har en bultcirkel på 5/112.
DaVinci Black Polished från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 6.5" och ET 43 mm. Bultcirkeln är 5/112.
17"-fälg från MAK av modellen DaVinci Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 51 mm.