Detta är en MAK-fälg av modellen Speciale Black Machined Face. Denna variant av fälgen har en diameter på 20". Fälgens bredd är 8". MAK Speciale Black Machined Face fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Speciale Black Machined Face är 45 mm. Centrumhålet är 57 mm stort. Speciale Black Machined Face 20" är en snygg fälg för 4552 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 552 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Speciale Black Machined Face |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 57 mm |
20"-fälg från MAK av modellen Speciale Shiny Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 45 mm.
20"-fälg från MAK av modellen Speciale Shiny Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 45 mm.
20"-fälg av modellen Speciale Black Machined Face från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 42 mm.
Speciale Black Machined Face från MAK. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 42 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.