Lewis Black Polished 18" är en snygg fälg som tillverkas av MAK. MAK Lewis Black Polished har en fälgbredd som är 8". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 50 mm. Navhålet på MAK Lewis Black Polished är 66.6 mm stort. Lewis Black Polished 18" är en snygg fälg för 3513 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 513 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Lewis Black Polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Denna 20"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter Lewis Black Polished.
MAK Lewis Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 50.
Lewis Black Polished 20" från MAK med 9" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Lewis Black Polished från MAK. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 33 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.