MAK Qvattro Black polished är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MAK. MAK Qvattro Black polished har en fälgbredd som är 8.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet för MAK Qvattro Black polished är 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.5 mm. MAK Qvattro Black polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MAK Qvattro Black polished från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 919 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Qvattro Black polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MAK Qvattro Black är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 20"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter Qvattro Black Polished.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 20 mm. MAK Qvattro Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 33 mm. MAK Qvattro Black polished är 21" och har en bultcirkel på 5/112.