Denna 19"-fälg från MAK har modellnamnet Köln Silver. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Inpressningsdjupet för MAK Köln Silver är 30 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.5 mm stort. Köln Silver 19" är en snygg fälg för 3149 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 149 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Köln Silver |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
MAK Köln Black Machined Face, 19"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 30 mm.
Köln Silver från MAK. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
19"-fälg från MAK av modellen Köln Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 28 mm.
Köln Black Machined Face 17" från MAK med 8" bredd och ET på 30 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.