MAK Davinci Matt Titanium är en fälg på 17" från MAK. Fälgens bredd är 7". MAK Davinci Matt Titanium har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Inpressningsdjupet för MAK Davinci Matt Titanium är 45 mm. Denna fälg har ett navhål som är 57 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. MAK Davinci Matt Titanium är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MAK Davinci Matt Titanium från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 580 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Davinci Matt Titanium |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 57 mm |
Davinci Matt Titanium 17" från MAK med 7" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MAK Davinci Matt Titanium är 17" och har en bultcirkel på 5/112.
MAK Davinci Matt Titanium är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 40.
17"-fälg av modellen Davinci Matt Titanium från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 40 mm.