Epica Black Machined Face 17" är en snygg fälg som tillverkas av MAK. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 7". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 41 mm. Denna variant av Epica Black Machined Face har ett navhål/centrumhål som är 66 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MAK Epica Black Machined Face 17".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 750 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Epica Black Machined Face |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 41 mm |
| Navhål | 66 mm |
Epica Black Machined Face från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 47 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Fälg från MAK på 17" med modellnamnet Epica Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 7" och ET-måttet är 40 mm.
Denna 17"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter Epica Black Machined Face.
Epica Black Machined Face från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.