Denna 19"-fälg från MAK har modellnamnet Union Shiny Black. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Denna variant av Union Shiny Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 39 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66 mm stort. Union Shiny Black 19" är en snygg fälg för 3961 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 961 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Union Shiny Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 39 mm |
| Navhål | 66 mm |
Denna 19"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 39 mm. Modellen heter Union Black Machined Face.
17"-fälg av modellen Union Shiny Black från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 39 mm.
Union Shiny Black från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 7.5" och ET 39 mm. Bultcirkeln är 5/112.
MAK Union Black Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 39.