MAK Wolf Black Polished är en fälg på 18" från MAK. Fälgens bredd är 7.5". MAK Wolf Black Polished fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Wolf Black Polished är 50 mm. MAK Wolf Black Polished har ett centrumhål (navhål) på 57.1 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MAK Wolf Black Polished. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 2554 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 554 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Wolf Black Polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Wolf Black Machined Face 16" från MAK med 6.5" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
MAK Wolf Black Machined Face, 20"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 50 mm.
Fälg från MAK på 19" med modellnamnet Wolf Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 50 mm.
19"-fälg av modellen Wolf Shiny Black från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 50 mm.