Denna 15"-fälg är ett utmärkt alternativ i 2000 kronorsklassen. Fälgen heter Zenith. Shiny Black och den tillverkas av MAK. Fälgens bredd är 6.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Zenith. Shiny Black är 42 mm. MAK Zenith. Shiny Black har ett centrumhål (navhål) på 76 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MAK Zenith. Shiny Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 1939 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 939 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Zenith. Shiny Black |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 76 mm |
Fälg från MAK på 15" med modellnamnet Zenith. Titanium. Bultcirkeln är 5/112, bredden 6.5" och ET-måttet är 42 mm.
Denna 15"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter Zenith. Shiny Black.
Fälg från MAK på 15" med modellnamnet Zenith. Titanium. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 6.5" och ET-måttet är 40 mm.
17"-fälg av modellen Zenith. Shiny Black från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 42 mm.