MAK har många snygga fälgar i sitt utbud och Stilo Black Machined Face 19" är inget undantag. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Glöm inte kolla att ET 40 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MAK Stilo Black Machined Face 19".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 319 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stilo Black Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 66 mm |
Denna 19"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter Stilo Black Machined Face Bronze.
Stilo Black Machined Face 19" från MAK med 8.5" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MAK Stilo Black Machined Face Bronze är 19" och har en bultcirkel på 5/114.3.
Fälg från MAK på 19" med modellnamnet Stilo Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 25 mm.