En snygg fälg på 16" från MAK. Denna modell har MAK valt att kalla för Wolf Silver. Fälgens bredd är 6.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Fälgens ET-mått är 50 mm. Denna fälg har ett navhål som är 57.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2007 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 007 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Wolf Silver |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Wolf Black Machined Face 16" från MAK med 6.5" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
16"-fälg av modellen Wolf Silver från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 50 mm.
Wolf Silver från MAK är en fälg på 16" med en bredd på 6.5" och ET 33 mm. Bultcirkeln är 5/112.
MAK Wolf Silver är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 50.