En snygg fälg på 20" från MAK. Denna modell har MAK valt att kalla för Speciale Black Polished. MAK Speciale Black Polished har en fälgbredd som är 9.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 41 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.5 mm. BytHjul säljer MAK Speciale Black Polished 20" i sin webbshop för 5162 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 162 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Speciale Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 41 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Denna 20"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 41 mm. Modellen heter Speciale dark.
20"-fälg från MAK av modellen Speciale Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 41 mm.
MAK Speciale dark, 20"-fälg, 11" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 41 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MAK Speciale Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/112.