Wolf Black Machined Face 19" är en snygg fälg som tillverkas av MAK. Bredden på denna fälg är 7". Fälgens cirkeldiameter är 114.3 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/114.3 för att fälgen ska passa på din bil.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 40 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.0 mm stort. Wolf Black Machined Face 19" är en snygg fälg för 4000 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 000 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Wolf Black Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 66.0 mm |
Fälg från MAK på 19" med modellnamnet Wolf Shiny Black. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 7" och ET-måttet är 40 mm.
Denna 19"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter Wolf Silver.
19"-fälg från MAK av modellen Wolf Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 43 mm.
Fälg från MAK på 17" med modellnamnet Wolf Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 7" och ET-måttet är 40 mm.