MAK Köln Black Machined Face är en fälg på 21" från MAK. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MAK Köln Black Machined Face har en fälgbredd på 9.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/114.3.
Inpressningsdjupet för MAK Köln Black Machined Face är 48 mm. Detta är en fälg med 76 mm stort navhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MAK Köln Black Machined Face 21".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 609 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Köln Black Machined Face |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 76 mm |
Köln Black Machined Face 20" från MAK med 8.5" bredd och ET på 48 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
21"-fälg av modellen Köln Black Machined Face från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 52 mm.
Köln Black Machined Face 19" från MAK med 8" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
20"-fälg från MAK av modellen Köln Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 32 mm.