Detta är en MAK-fälg av modellen Wolf Black Machined Face. Denna variant av fälgen har en diameter på 19". Fälgens bredd är 7.5". MAK Wolf Black Machined Face fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 114.3 mm (bultcirkel 5/114.3).
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 35 mm. MAK Wolf Black Machined Face har ett centrumhål (navhål) på 76 mm. BytHjul säljer idag MAK Wolf Black Machined Face för 4052 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 052 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Wolf Black Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 76 mm |
Wolf Black Machined Face från MAK är en fälg på 20" med en bredd på 8" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
Fälg från MAK på 17" med modellnamnet Wolf Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 7" och ET-måttet är 35 mm.
19"-fälg från MAK av modellen Wolf Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 19" och ET-måttet 50 mm.
Fälg från MAK på 19" med modellnamnet Wolf Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 8" och ET-måttet är 40 mm.