MAK Stilo Shiny Black är en av våra 18"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MAK. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 7.5" passar. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 114.3 mm och 5 hål för bultar.
Glöm inte kolla att ET 55 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Centrumhålet är 64 mm stort. Stilo Shiny Black 18" är en snygg fälg för 3241 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 241 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stilo Shiny Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 55 mm |
| Navhål | 64 mm |
Stilo Black Machined Face från MAK är en fälg på 18" med en bredd på 7.5" och ET 55 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
MAK Stilo Shiny Black, 22"-fälg, 10" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 55 mm.
Fälg från MAK på 22" med modellnamnet Stilo Shiny Black. Bultcirkeln är 5/128, bredden 10" och ET-måttet är 55 mm.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 55 mm. MAK Epica Shiny Black är 18" och har en bultcirkel på 5/114.3.