MAK XLR Shiny White är en fälg på 17" från MAK. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7". Med en cirkeldiameter på 114.3 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/114.3.
Inpressningsdjupet för MAK XLR Shiny White är 45 mm. Centrumhålet på denna fälg är 76 mm stort. BytHjul säljer MAK XLR Shiny White 17" i sin webbshop för 2625 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 625 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | XLR Shiny White |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 76 mm |
XLR Shiny White från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/100.
Denna 17"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter XLR Shiny Black.
MAK XLR Shiny White är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 4 bultar. 7" bredd och ET 25.
Xlr Shiny White 17" från MAK med 7" bredd och ET på 27 mm. Fälgens bultcirkel är 4/100.