Denna 18"-fälg från MAK har modellnamnet Wolf Black Machined Face. Fälgbredden för denna variant av MAK Wolf Black Machined Face är 7.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 114.3 mm och 5 hål för bultar.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 48 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 64.0 mm. BytHjul säljer idag MAK Wolf Black Machined Face för 3305 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 305 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Wolf Black Machined Face |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 64.0 mm |
MAK Wolf Black Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 50.
17"-fälg från MAK av modellen Wolf Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/100, bredden 17" och ET-måttet 48 mm.
Wolf Black Machined Face från MAK. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 48 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/100.
Denna 20"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/100 och ett inpressningsdjup på 48 mm. Modellen heter Wolf Black Machined Face.