MAK Wolf Silver är en fälg på 18" från MAK. Fälgbredden för denna variant av MAK Wolf Silver är 7.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 114.3 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/114.3.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 38 mm. Detta är en fälg med 76 mm stort navhål. BytHjul säljer MAK Wolf Silver 18" i sin webbshop för 3118 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 118 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Wolf Silver |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 76 mm |
18"-fälg av modellen Wolf Shiny Black från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 48 mm.
Fälg från MAK på 18" med modellnamnet Wolf Shiny Black. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 7.5" och ET-måttet är 35 mm.
Wolf Silver från MAK är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 34 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MAK Wolf Silver är 17" och har en bultcirkel på 5/114.3.