Davinci Shiny Black 19" är en snygg fälg som tillverkas av MAK. Fälgens bredd är 8". MAK Davinci Shiny Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 114.3 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/114.3.
Inpressningsdjupet för MAK Davinci Shiny Black är 35 mm. Centrumhålet är 76 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MAK Davinci Shiny Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3675 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 675 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Davinci Shiny Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 76 mm |
MAK Davinci Shiny Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 45.
Davinci Black Machined Face från MAK är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
Davinci Black Machined Face från MAK. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MAK Davinci Matt Titanium är 19" och har en bultcirkel på 5/114.3.