MAK Wolf Shiny Black är en av våra 18"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MAK. Bredden på denna fälg är 8". Bultcirkeln på denna fälg är 5/114.3.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 47 mm. Navhålet på MAK Wolf Shiny Black är 76 mm stort. MAK Wolf Shiny Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MAK Wolf Shiny Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 089 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Wolf Shiny Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 76 mm |
18"-fälg av modellen Wolf Shiny Black från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 48 mm.
MAK Wolf Shiny Black, 20"-fälg, 8" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 35 mm.
17"-fälg från MAK av modellen Wolf Shiny Black. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 17" och ET-måttet 40 mm.
Fälg från MAK på 20" med modellnamnet Wolf Shiny Black. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 8" och ET-måttet är 45 mm.