Stilo Black Machined Face Bronze 19" är en snygg fälg som tillverkas av MAK. MAK Stilo Black Machined Face Bronze har en fälgbredd som är 8.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 114.3 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet för MAK Stilo Black Machined Face Bronze är 40 mm. Detta är en fälg med 76 mm stort navhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MAK Stilo Black Machined Face Bronze 19".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 346 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stilo Black Machined Face Bronze |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 76 mm |
Stilo Black Machined Face Bronze från MAK. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Denna 18"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter Stilo Black Machined Face Bronze.
21"-fälg från MAK av modellen Stilo-D Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 21" och ET-måttet 40 mm.
Stilo Black Machined Face från MAK. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.