MAK Asphalt Black Machined Face är en fälg på 19" från MAK. Fälgbredden för denna variant av MAK Asphalt Black Machined Face är 8". Fälgen har en bultcirkel som är 5/114.3, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 114.3 mm.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Asphalt Black Machined Face är 50 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 76 mm. BytHjul säljer idag MAK Asphalt Black Machined Face för 4115 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 115 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Asphalt Black Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 76 mm |
Asphalt Shiny Black 19" från MAK med 8" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
19"-fälg från MAK av modellen Asphalt Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 40 mm.
19"-fälg av modellen Asphalt Black Machined Face från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 30 mm.
Fälg från MAK på 19" med modellnamnet Asphalt Shiny Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 40 mm.