Denna 17"-fälg från MAK har modellnamnet Overland. Matt Black. MAK Overland. Matt Black har en fälgbredd som är 7". Bultcirkeln för denna fälg är 5/118.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 45 mm. Centrumhålet på denna fälg är 71 mm stort. Overland. Matt Black 17" är en snygg fälg för 2959 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 959 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Overland. Matt Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 118 |
| Bultcirkel | 5/118 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 71 mm |
MAK Overland. Matt Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 118 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 62.
Overland Dark från MAK. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 62 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/118.
Denna 17"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/118 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Express Shiny Black.
Fälg från MAK på 17" med modellnamnet Load5 Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/118, bredden 7" och ET-måttet är 45 mm.