Med ett pris på 2488 kronor är MAK Zenith. Shiny Black ett bra alternativ bland 17"-fälgarna. Bredden på denna fälg är 8". MAK Zenith. Shiny Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 120 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/120.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 30 mm. MAK Zenith. Shiny Black har ett centrumhål (navhål) på 72 mm. BytHjul säljer idag MAK Zenith. Shiny Black för 2488 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 488 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Zenith. Shiny Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 72 mm |
MAK Zenith. Shiny Black, 17"-fälg, 8" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 34 mm.
MAK Zenith. Shiny Black, 17"-fälg, 8" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 45 mm.
Denna 17"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Zenith. Titanium.
MAK Zenith. Titanium är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 34.