En snygg fälg på 18" från MAK. Denna modell har MAK valt att kalla för Fatale Black Machined Face. Fälgens bredd är 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Fatale Black Machined Face är 30 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 72.5 mm. Fatale Black Machined Face 18" är en snygg fälg för 3244 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 244 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Fatale Black Machined Face |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 30 mm. MAK Fatale Black Machined Face är 17" och har en bultcirkel på 5/120.
18"-fälg från MAK av modellen Fatale Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/120, bredden 18" och ET-måttet 40 mm.
Fatale Black Machined Face från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 7.5" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/120.
Fälg från MAK på 18" med modellnamnet Fatale Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/108, bredden 8" och ET-måttet är 45 mm.