Med ett pris på 4676 kronor är MAK Highlands Shiny Black ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. Fälgbredden för denna variant av MAK Highlands Shiny Black är 9.5". MAK Highlands Shiny Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 120 mm (bultcirkel 5/120).
Inpressningsdjupet för MAK Highlands Shiny Black är 40 mm. MAK Highlands Shiny Black har ett centrumhål (navhål) på 72 mm. BytHjul säljer idag MAK Highlands Shiny Black för 4676 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 676 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Highlands Shiny Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 72 mm |
20"-fälg av modellen Highlands Shiny Black från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 43 mm.
Fälg från MAK på 20" med modellnamnet Highlands Shiny Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 8.5" och ET-måttet är 53 mm.
Denna 20"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter Highlands Black polished.
Highlands Black Polished 20" från MAK med 8.5" bredd och ET på 43 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.