Om du letar efter bra 19"-fälgar kan MAK Mark Gun Metal Machined Face vara värt att ta en titt på. Denna fälg är 8" bred. Bultcirkeln för denna fälg är 5/120.
Glöm inte kolla att ET 45 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna variant av Mark Gun Metal Machined Face har ett navhål/centrumhål som är 72 mm stort. Du hittar mer information om MAK Mark Gun Metal Machined Face genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 925 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Mark Gun Metal Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 72 mm |
18"-fälg från MAK av modellen Mark Gun Metal Machined Face. Bultcirkeln är 5/120, bredden 18" och ET-måttet 45 mm.
Mark Gun Metal Machined Face 18" från MAK med 8" bredd och ET på 34 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
Denna 19"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter Mark Gun Metal Machined Face.
Fälg från MAK på 19" med modellnamnet Mark-D Gun Metal Machined Face. Bultcirkeln är 5/120, bredden 9.5" och ET-måttet är 46 mm.