Med ett pris på 4519 kronor är MAK X-Mode Gloss Black ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. Denna fälg är 10" bred. Med en cirkeldiameter på 120 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/120.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för X-Mode Gloss Black är 40 mm. Navhålet på MAK X-Mode Gloss Black är 74.1 mm stort. MAK X-Mode Gloss Black kan du köpa från BytHjul för endast 4519 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 519 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | X-Mode Gloss Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 74.1 mm |
MAK X-Mode Gloss Black, 21"-fälg, 10" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 40 mm.
20"-fälg från MAK av modellen X-Mode Gloss Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 20" och ET-måttet 37 mm.
Denna 19"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 18 mm. Modellen heter X-Mode Gloss Black.
MAK X-Mode Gloss Black, 21"-fälg, 11.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 38 mm.