Om du letar efter bra 19"-fälgar kan MAK Munchen Matt Black vara värt att ta en titt på. Fälgens bredd är 9.5". MAK Munchen Matt Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 120 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/120.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Munchen Matt Black är 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 72.6 mm. BytHjul säljer MAK Munchen Matt Black 19" i sin webbshop för 3630 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 630 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Munchen Matt Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
MAK Munchen Matt Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 30.
Munchen Matt Black 18" från MAK med 8" bredd och ET på 34 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
18"-fälg från MAK av modellen Munchen Matt Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 18" och ET-måttet 20 mm.
18"-fälg från MAK av modellen Munchen Gunmetal Machined Face. Bultcirkeln är 5/120, bredden 18" och ET-måttet 43 mm.