Mark Gun Metal Machined Face 18" är en snygg fälg som tillverkas av MAK. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 9". Bultcirkeln för denna fälg är 5/120.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 44 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 72 mm stort. BytHjul säljer idag MAK Mark Gun Metal Machined Face för 3638 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 638 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Mark Gun Metal Machined Face |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 44 mm |
| Navhål | 72 mm |
MAK Mark Gun Metal Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 28.
MAK Mark Dark är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 44.
Mark Gun Metal Machined Face 18" från MAK med 8" bredd och ET på 34 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
Denna 19"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter Mark Gun Metal Machined Face.