MAK Kassel Shiny Black är en fälg på 19" från MAK. Fälgens bredd är 8". Bultcirkeln på denna fälg är 5/120.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 44 mm. Denna fälg har ett navhål som är 64 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. BytHjul säljer idag MAK Kassel Shiny Black för 3828 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 828 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Kassel Shiny Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 44 mm |
| Navhål | 64 mm |
Fälg från MAK på 21" med modellnamnet Sturm Shiny Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 10.5" och ET-måttet är 44 mm.
Denna 19"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter Kassel Shiny Black.
Denna 18"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter Kassel Shiny Black.
Fälg från MAK på 17" med modellnamnet Kassel Shiny Black. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 7" och ET-måttet är 45 mm.