MAK har många snygga fälgar i sitt utbud och Speciale Shiny Black 22" är inget undantag. Bredden på denna fälg är 9". Bultcirkeln för denna fälg är 5/120.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 33 mm. MAK Speciale Shiny Black har ett centrumhål (navhål) på 63 mm. Du hittar mer information om MAK Speciale Shiny Black genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 729 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Speciale Shiny Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 33 mm |
| Navhål | 63 mm |
MAK Speciale Black Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 35.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 43 mm. MAK Speciale Black Machined Face är 22" och har en bultcirkel på 5/108.
Denna 22"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 43 mm. Modellen heter Speciale dark.
MAK Speciale Black Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 33.