MAK Birmingham Dark är en fälg på 22" från MAK. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MAK Birmingham Dark har en bredd på 9.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/120.
Denna variant av Birmingham Dark kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 43 mm. Centrumhålet är 72.6 mm stort. Du hittar mer information om MAK Birmingham Dark genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 585 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Birmingham Dark |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
22"-fälg från MAK av modellen Birmingham Gloss Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 22" och ET-måttet 35 mm.
MAK Birmingham Gloss Black, 22"-fälg, 9.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 49 mm.
MAK Birmingham Gloss Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 35.
Denna 20"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 43 mm. Modellen heter Birmingham Shiny Black.