En snygg fälg på 19" från MAK. Denna modell har MAK valt att kalla för Koln Black Machined Face. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 9". Fälgen har en bultcirkel som är 5/130, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 130 mm.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 44 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66 mm stort. MAK Koln Black Machined Face kan du köpa från BytHjul för endast 4250 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 250 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Koln Black Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 44 mm |
| Navhål | 66 mm |
Denna 19"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 44 mm. Modellen heter Koln Shiny Black.
Koln Black Machined Face 18" från MAK med 9" bredd och ET på 44 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
19"-fälg från MAK av modellen Koln Shiny Black. Bultcirkeln är 5/130, bredden 19" och ET-måttet 50 mm.
18"-fälg av modellen Koln Shiny Black från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 44 mm.