MAK Leipzigt Gunmetal Machined Face är en fälg på 21" från MAK. MAK Leipzigt Gunmetal Machined Face har en fälgbredd som är 9.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 130 mm och 5 hål för bultar.
Fälgens ET-mått är 68 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 71.6 mm. Leipzigt Gunmetal Machined Face 21" är en snygg fälg för 6805 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 805 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Leipzigt Gunmetal Machined Face |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 68 mm |
| Navhål | 71.6 mm |
Fälg från MAK på 20" med modellnamnet Leipzigt Gunmetal Machined Face. Bultcirkeln är 5/130, bredden 9.5" och ET-måttet är 68 mm.
Leipzigt Gunmetal Machined Face från MAK är en fälg på 21" med en bredd på 11.5" och ET 58 mm. Bultcirkeln är 5/130.
Leipzigt Gunmetal Machined Face från MAK är en fälg på 21" med en bredd på 9.5" och ET 60 mm. Bultcirkeln är 5/130.
MAK Leipzigt Gunmetal Machined Face, 20"-fälg, 10.5" bredd, 5/130 bultcirkel och ET på 55 mm.