Med ett pris på 1985 kronor är Mega wheels Zenith Anthracite grey front polished ett bra alternativ bland 19"-fälgarna. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. Mega wheels Zenith Anthracite grey front polished har en fälgbredd på 9.0". Fälgens cirkeldiameter är 108 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/108 för att fälgen ska passa på din bil.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 53 mm. Centrumhålet är 63.3 mm stort. Mega wheels Zenith Anthracite grey front polished kan du köpa från BytHjul för endast 1985 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 985 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Mega wheels |
|---|---|
| Modell | Zenith Anthracite grey front polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9.0" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 53 mm |
| Navhål | 63.3 mm |
Mega wheels Zenith Anthracite grey front polished, 19"-fälg, 8.0" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 50 mm.
En 9.0" bred fälg med ett inpressningsdjup på 56 mm. Mega wheels Zenith Anthracite grey är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
19"-fälg från Mega wheels av modellen Zenith Anthracite grey. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 30 mm.
Denna 20"-fälg från Mega wheels har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter Zenith Anthracite grey front polished.