Mega wheels har många snygga fälgar i sitt utbud och Zenith Anthracite grey 19" är inget undantag. Fälgens bredd är 8.0". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 30 mm. Mega wheels Zenith Anthracite grey har ett centrumhål (navhål) på 60.1 mm. BytHjul säljer Mega wheels Zenith Anthracite grey 19" i sin webbshop för 1484 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 484 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Mega wheels |
|---|---|
| Modell | Zenith Anthracite grey |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.0" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 60.1 mm |
En 9.0" bred fälg med ett inpressningsdjup på 56 mm. Mega wheels Zenith Anthracite grey är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
Fälg från Mega wheels på 19" med modellnamnet Zenith Anthracite grey front polished. Bultcirkeln är 5/108, bredden 9.0" och ET-måttet är 53 mm.
Mega wheels Zenith Anthracite grey front polished, 19"-fälg, 8.0" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 50 mm.
Cetus Anthracite grey från Mega wheels. Med en bredd på 8.0" och ett inpressningsdjup på 38 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.