Om du letar efter bra 16"-fälgar kan Mega wheels Virgo Silver vara värt att ta en titt på. Mega wheels Virgo Silver har en fälgbredd som är 6.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 47 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 57.1 mm. BytHjul säljer idag Mega wheels Virgo Silver för 1314 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 314 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Mega wheels |
|---|---|
| Modell | Virgo Silver |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Denna 15"-fälg från Mega wheels har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 47 mm. Modellen heter Virgo Silver.
Denna 17"-fälg från Mega wheels har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 47 mm. Modellen heter Virgo Dark Mat anthracite grey.
16"-fälg från Mega wheels av modellen Virgo Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 16" och ET-måttet 38 mm.
Virgo Silver från Mega wheels är en fälg på 16" med en bredd på 6.5" och ET 38 mm. Bultcirkeln är 5/100.