Denna 18"-fälg från Mega wheels har modellnamnet Triton Black. Mega wheels Triton Black har en fälgbredd som är 7.0". Mega wheels Triton Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 114.3 mm (bultcirkel 5/114.3).
Denna variant av Triton Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 67.1 mm. En uppsättning Mega wheels Triton Black kan bli din för endast 1533 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 533 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Mega wheels |
|---|---|
| Modell | Triton Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.0" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 67.1 mm |
Mega wheels Triton Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 7.0" bredd och ET 40.
Fälg från Mega wheels på 18" med modellnamnet Leo Silver. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 8.0" och ET-måttet är 45 mm.
Triton Black från Mega wheels är en fälg på 18" med en bredd på 7.5" och ET 51 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 53 mm. Mega wheels Triton Black front polished är 20" och har en bultcirkel på 5/114.3.